Опис
Універсальний кубок Sport Thunder JZ19629A — нагородна атрибутика, яку можна використовувати практично на будь-яких змаганнях. Завдяки чималим розмірам такий кубок може стати головною нагородою змагань, відзначити досягнення не тільки одного спортсмена, а цілої команди. Кубок виготовлений із високоякісних і міцних матеріалів, має покриття золотого кольору. Глянсове покриття має урочистий та показний вигляд. Висота кубка становить 54 см, а діаметр його чаші — 17 см. Чаша закрита декоративною кришкою, а також доповнена ручками з боків.
Призначення
Кубок — дуже велика нагорода, яку можна вручати як переможцям змагань, так і абсолютному чемпіону. Нагорода підійде для різних видів змагань, незалежно від їх рівня. Масивний і урочистий кубок може бути вручений як на чудових змаганнях, так і на всеукраїнському турнірі або чемпіонаті міста. Такий кубок назавжди залишить у пам'яті переможця змагань той урочистий захід. Його дизайн можна доповнити невеликою табличкою з гравіюванням.
Переваги:
- Підходить для змагань будь-якого рівня.
- Можна використовувати як основну нагороду змагань або як доповнення до медалі.
- Має масивну конструкцію та має урочистий вигляд.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 54см | 27 см | 17 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 54 см |
| Діаметр чаші | 17 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: МеталКришка: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 27 см |
- Ціна: 2 297 ₴







