Опис
Спортивний кубок Sport Thunder JZ19629B має чималий розмір. Висота кубка становить 51 см, а діаметр чаші — 15 см. Чаша укомплектована кришкою, а також має ручки з боків. Дизайн кубка містить яскраві кольорові стрічки, закріплені на ручках. Неабиякий розмір і урочистий дизайн кубка роблять таку нагороду бажаною для всіх учасників змагань, вона підійде як для дорослих, так і для дітей. Покриття золотого кольору дає змогу зробити нагороду ще більш презентабельною. Чаша встановлена на п'єдестал, на якому можна розмістити табличку з гравіюванням про змагання або захід, де нагорода була вручена.
Призначення
Нагороджений кубок з універсальним дизайном можна використовувати як для спортивних змагань, так і для будь-яких інших заходів. Така нагородна атрибутика підійде для дорослих і дітей, може використовуватися в аматорському або професійному спорті. Оскільки дизайн кубка не має прив'язки до конкретної спортивної дисципліни, то використовувати його можна як для нагородження учасників футбольних змагань, так і для легкоатлетів, борців та інших категорій спортсменів.
Переваги:
- Має масивну конструкцію та урочистий дизайн.
- Можна використовувати для змагань будь-якого рівня.
- Підходить для будь-яких видів спорту.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 51 см | 25 см | 15см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 51 см |
| Діаметр чаші | 15 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: МеталКришка: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 25 см |
- Ціна: 2 243 ₴







