Опис
Спортивний нагородний кубок завдяки своєму привабливому дизайну дасть змогу відзначити досягнення учасників змагань, конкурсів або різних заходів. Висота кубка становить 45 см, а діаметр чаші — 13 см. Чаша має округлу форму, що робить кубок ще масивнішим. Також урочистості дизайну додає наявність декоративної кришки та ручок із боків від чаші. На ручках є стрічки різних кольорів, вони також роблять нагороду привабливішою. Кубок покритий фарбою золотого кольору, глянсова золота фарба має особливо урочистий вигляд. Чаша виготовлена з металу, інші елементи кубка — пластикові.
Призначення
Масивний нагородний кубок можна використовувати для будь-яких спортивних змагань, також він підійде для конкурсів і заходів. Наприклад, його можна використовувати під час корпоративних заходів, щоб зазначити найкращого працівника. Також він підійде для навчальних закладів, аматорських або професійних змагань різного рівня.
Переваги:
- Підходить для нагородження спортсменів за будь-якими видами спорту, будь-яких вікових груп і категорій.
- Має урочистий дизайн.
- Можна використовувати разом із медаллю або як головний приз.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 45 см | 23см | 13см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см |
| Діаметр чаші | 13 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: МеталКришка: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 23 см |
- Ціна: 1 492 ₴







