Опис
Sport Thunder JZ19629D — універсальний спортивний кубок, який має висоту 37 см. Кубок має привабливий дизайн, виготовлений у золотому кольорі з глянсовим покриттям. Кубок доповнений ручками з боків і кришкою зверху. Таку нагородну атрибутику можна використовувати на будь-яких заходах — як спортивних, так і неспортивних. Діаметр чаші кубка становить 10 см. Вона виготовлена з металу, що надає кубку додаткової ваги та робить її ще привабливішою. Ніжка, п'єдестал і кришка виготовлені з пластику, проте за кольором і зовнішнім виглядом не відрізняються від чаші. Універсальний дизайн не прив'язує кубок до жодного різновиду спорту та дає змогу використовувати його для будь-яких спортивних дисциплін.
Призначення
Нагородний кубок можна використовувати, щоб відзначити учасників змагань, конкурсів і заходів як спортивного характеру, так і будь-яких інших. Універсальна нагорода дасть учаснику змагання ще тривалий час згадувати про свій тріумф і про проведений захід. Кубок має великий розмір, його висота становить 37 см. Він не залишиться непоміченим на полиці з іншими нагородами.
Переваги:
- Дає змогу відзначити досягнення учасників змагань за будь-якими видами спорту.
- Має привабливий, універсальний дизайн.
- Стане яскравим елементом колекції нагород будь-якого спортсмена.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 37 см | 19 см | 10см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 см |
| Діаметр чаші | 10 см |
| Кришка | З кришкою |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: МеталКришка: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 1 037 ₴







