Опис
Під час проведення змагань і різних конкурсів важливо використовувати якісну нагородну атрибутику, яка дасть змогу учасникам ще тривалий час згадувати приємний захід. Sport Legacy JZ2425 — це кубок середнього розміру з ручками з боків і чашею без кришки. Усі елементи кубка виготовлені з міцного пластику. Його діаметр становить 9,5 см, а висота — 26 см. Універсальний дизайн дає змогу використовувати такий кубок для будь-яких заходів. Кубок покритий якісною фарбою золотого кольору.
Призначення
Під час проведення шкільних конкурсів, студентських заходів, а також різних спортивних турнірів можна використовувати універсальну нагородну атрибутику. Такий кубок може бути доповнений медаллю або використовуватися як окрема нагорода. На ньому немає символіки конкретного виду спорту або різновиду діяльності, що дає змогу використовувати його для абсолютно будь-яких випадків. Класичний дизайн без прив'язки до теми дає змогу використовувати його навіть поза спортивними змагань. Наприклад, щоб зазначити найкращого працівника або студента. Якісні матеріали виготовлення та стійке до пошкоджень покриття роблять кубок привабливим зовні.
Переваги:
- Підходить для використання на будь-яких заходах, як спортивних, так і неспортивних.
- Має середній розмір і класичний дизайн.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 26 см | 16см | 9,5см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26 см |
| Діаметр чаші | 9.5 см |
| Кришка | Без кришки |
| Матеріали | П'єдестал: ПластикНожка: ПластикЧаша: Пластик |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 463 ₴







