Опис
Спортивний кубок від бренда Sport — універсальна нагорода, яку можна використовувати для нагородження учасників змагань за будь-якими видами спорту. Кубок має урочистий і дуже яскравий дизайн, його висота становить 47 см. На кубці в нижній частині є місце під жетон, на якому можуть бути вказані назва та дату проведення змагань. Також жетон може містити тематичні малюнки, які б зкавляли нагороду з конкретним видом спорту. Висока чаша кубка закривається кришкою з яскравим дизайном, а з боків розміщуються ручки, які дають змогу зручно утримувати нагороду. Кубок можна придбати в бронзовому, срібному та золотому кольорі.
Призначення
Великий спортивний кубок із місцем під жетон можна використовувати для нагородження спортсменів, які виступають у командних видах спорту й індивідуальних. Прикрашений табличкою з гравіюванням кубок ще довго нагадуватиме учаснику змагань про пам'ятний момент у його кар'єрі. Використовувати кубок можна для змагань різного рівня — чи то міський турнір, чемпіонати, чи то навіть всеукраїнські змагання.
Переваги:
- Підходить для змагань будь-якого рівня.
- Можна використовувати в командних та індивідуальних видах спорту.
- Дизайн кубка містить місце під жетон.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 47 см | 24 см | 15см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 47 см |
| Діаметр чаші | 15 см |
| Кришка | З кришкою |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 1 467 ₴










