Опис
Sport Majestic JZ159808B — спортивний нагородний кубок заввишки 42 см, який можна використовувати для нагородження учасників змагань серед дорослих і дітей. Кубок має універсальний дизайн, це дає змогу застосовувати його для проведення церемонії нагородження за будь-якими видами спорту. Його дизайн містить відкритий верх без кришки, ручки з боків і невеликий п'єдестал, на якому можна розмістити табличку з гравіюванням. Наявність місця під табличку дає змогу індивідуально здобути нагороду та привчити її до певних змагань. На табличці можна вказати назву, дату та місце проведення змагань. Кубок виготовлений у золотому, срібному та бронзовому кольорах, що дає змогу придбати відразу комплект нагород для всієї призової трійки.
Призначення
Попри чималий розмір, кубок важить небагато, це дає змогу використовувати його для нагородження не тільки дорослих учасників змагань, а й дітей. Кубок підійде для нагородження учасників в особистому зарахунку та команд. Використовувати універсальну нагороду можна для проведення різних конкурсів, спортивних змагань і турнірів будь-якого рівня.
Переваги:
- Підходить для конкурсів, турнірів і змагань будь-якого рівня.
- Можна використовувати для нагородження призерів у прославленому першості й особистому зарахунку.
- Дизайн нагороди можна індивідуальни за допомогою таблички з гравіюванням.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 42см | 19 см | 14 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 42 см |
| Діаметр чаші | 14 см |
| Кришка | Без кришки |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 1 250 ₴










