Опис
Sport Mazer 137F — нагородний спортивний кубок заввишки 24 см. Кубок має урочистий дизайн і виготовлений із міцних, якісних матеріалів. У кубці передбачено місце під жетон, що дає змогу персоналізувати його дизайн і нанести гравіювання за потреби. На жетоні можна вказати місце, дату та назву змагань або іншу інформацію. Кубок має універсальний дизайн, що означає, що його можна використовувати для будь-яких видів спорту, а також для нагородження учасників різних конкурсів. У кубка передбачені зручні ручки. Його дизайн передбачає відкритий верх без кришки.
Призначення
Використовувати кубок можна під час нагородження як переможця змагань, так і призерів, адже він представлений відразу в трьох кольорах — золотом, срібним і бронзовим. Кубок має невелику вагу та компактний розмір, тому його можна використовувати для нагородження учасників дитячих змагань. Нагорода підійде для будь-яких видів спорту та дасть змогу відзначити переможців в особистому зарахуванні та Павучому першості.
Переваги:
- Підходить для нагородження учасників змагань у федеральному першості та особистому зарахунку.
- Представлений у трьох кольорах.
- Завдяки універсальному дизайну може використовуватися в будь-яких видах спорту.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 24 см | 13см | 8 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 см |
| Діаметр чаші | 8 см |
| Кришка | Без кришки |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 13 см |
- Ціна: 468 ₴










