Опис
Щоб мотивувати учасників змагань на нові досягнення та надихнути їх на роботу над собою, на змаганнях варто використовувати якісну нагородну атрибутику. Спортивний наградний кубок Sport Mystery XG006 має привабливий дизайн і невеликий розмір. Кубок представлений у золотому, бронзовому та срібному кольорах, що дає змогу використовувати його для нагородження призової трійки учасників змагань. Кубок має конструкцію без кришки, з боків розташовані елегантні ручки, які додають йому урочистості. Висота кубка становить 20 см. На п'єдесталі нагороди можна розмістити пам'ятну табличку з назвою змагань і номінацією, за яку нагороджує учасник. Табличка зробить дизайн кубка унікальним.
Призначення
Спортивний кубок має невеликий розмір і вагу. Це дає змогу використовувати його для нагородження учасників, зокрема й дитячих змагань. Кубок підійде для проведення церемонії награбування на змаганнях будь-якого рівня. Це можуть бути як міські, концертні змагання, так і турніри всеукраїнського рівня. Кубок має універсальний дизайн і підійде для різних видів спорту, а також конкурсів.
Переваги:
- Підходить для нагородження призерів змагань будь-якого рівня.
- Має компактний розмір і невелику вагу.
- Універсальний дизайн кубка дає змогу використовувати його для будь-яких видів спорту.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 20см | 10см | 6 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 см |
| Діаметр чаші | 6 см |
| Кришка | Без кришки |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 328 ₴










