Опис
Sport Simple XG007 — спортивний нагородний кубок, який можна використовувати для проведення церемонії нагородування учасників змагань, турнірів і конкурсів. Кубок має універсальний дизайн і може використовуватися для будь-яких видів спорту. Завдяки використанню такої якісної нагородної атрибутики та її урочистому дизайну можна створити на змаганнях атмосферу справжнього свята та мотивувати їх учасників до нових досягнень. На кубці є місце під спеціальну табличку з гравіюванням, де буде вказана назва змагань, дата їх проведення та місце. Кубок виготовлений у 3 стандартних кольорах і має невеликі ручки з боків. Нагорода має висоту 19 см.
Призначення
Спортивну нагороду можна використовувати на змаганнях будь-якого рівня. Тематична табличка на ній дає змогу індивідуально дизайн і зробити нагороду пам'ятною. Завдяки використанню комплекту кубків можна нагородити призову трійку учасників змагань. У майбутньому така нагорода посяде почесне місце на полиці спортсмена й нагадуватиме йому про участь у змаганнях.
Переваги:
- Представлений у 3 кольорах і підходить для нагородження всієї трійки призерів.
- Можна використовувати для нагородження учасників змагань будь-якого рівня.
- На кубці передбачено місце під табличку з гравіюванням.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 19 см | 10см | 6 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 19 см |
| Діаметр чаші | 6 см |
| Кришка | Без кришки |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 10 см |
- Ціна: 325 ₴










