Опис
Sport Stately JZ195798B — великий нагородний кубок, який можна використовувати для змагань різного рівня. Кубок має універсальний дизайн, який містить місце під жетон. На жетоні можна вказати назву змагань, дату їх проведення та місце. Гравіювання на жетоні дасть змогу персоналізувати дизайн кубка, зробити його індивідуальнішим. Кубок має висоту 49 см. З боків розташовані ручки, за які його можна зручно утримувати. Велика чаша кубка закрита кришкою, яка додає урочистості нагороди. Універсальний дизайн кубка дає змогу використовувати його для нагородження учасників змагань з будь-яких видів спорту.
Призначення
Універсальний спортивний кубок можна використовувати для нагородження учасників змагань в особистому зарахунку, а також для командного першочергова. Кубок підійде для змагань серед дорослих і дітей, може використовуватися в будь-яких видах спорту, для змагань будь-якого рівня. Яскрава, барвиста нагорода подарує багато позитивних емоцій спортсмену та ще довго нагадуватиме йому про змагання.
Переваги:
- Можна використовувати для командних та індивідуальних змагань.
- Підходить для будь-яких видів спорту завдяки універсальному дизайну.
- Має місце для встановлення жетона з гравіюванням.
Таблиця розмірів
| Висота (h), см | Ширина (b), см | Діаметр чаші (d), см |
|---|---|---|
| 49 см | 19 см | 14 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип | Кубок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 49 см |
| Діаметр чаші | 14 см |
| Кришка | З кришкою |
| Місце під жетон | З місцем під жетон |
| Призначення | Для нагородження учасників турнірів, змагань, конкурсів |
| Ручки | З ручками |
| Тематика | Універсальна |
| Колір | Золотий |
| Ширина | 19 см |
- Ціна: 1 467 ₴










