Опис
Набір хромованих розбірних гантелей має загальну вагу 27 кг. Хромування захищає гриф і диски від корозії й передчасного зношування. У наборі є млинці різної ваги, зокрема диски по 1 кг, 1,25 кг, 1,75 кг, 2 кг. Цей набір відкриває безліч можливостей для тренувань, оскільки в ньому, крім грифів для гантелей, є сполучна муфта. З її допомогою дві гантелі можна зібрати в штангу. Також у наборі є замки, які накручуються на гриф і запобігають падінню дисків із нього. На кожному диску вказана вага.
Призначення
Набір гантелей, які можна трансформувати в штангу, дає змогу виконувати в домашніх умовах вправи на всі групи м'язів і тренуватися різноманітно. Наявність дисків різної ваги дає змогу точно регулювати навантаження в кожній із вправ. Такий набір підійде і для чоловіків, і для жінок. Запасу ваги буде досить для загальнорозвивальних тренувань.
Переваги:
- Набір упакований у зручний кейс.
- З'єднувальна муфта дає змогу зробити з гантелей штангу.
- Гантелі мають компактні розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Highq Sport |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 1 кг-4шт1,25кг-4шт1,75кг-4шт2кг-4штГриф: 2шт Замки (Барашки): 4шт |
| Вага | 27 кг |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 35 см |
| Комплектація | 2x13.5кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 514 ₴











