Опис
Гантелі SP-Sport TA-80002-25 мають розбірну конструкцію, яка дає змогу з мінімальним кроком регулювати вагу обтяження. Загальна вага гачів становить 25 кг. Це чудовий вибір як для тих, хто тільки починає тренуватися в домашніх умовах, так і для прогресивних аматорів. Комплект складається з двох грифів завдовжки по 40 см кожен. Також у наборі є хромовані диски різної ваги. Усього комплект пропонує три варіанти дисків за вагою: 0,5 кг, 1,25 кг, 1,75 к, 2 кг. Крім того, до набору входять спеціальні замки на різі, які дають змогу надійно зафіксувати диски на місці. Весь комплект упакований у зручний пластиковий кейс, який не тільки спрощує зберігання, але й дає змогу легко переносити гантелі.
Призначення
Розбірні гантелі можна використовувати для виконання вправ на всі групи м'язів, включно з біцепсом, трицепсом, дельтоподібні, грудними м'язами, м'язами спини та ніг. Вага можна змінювати залежно від вправи або рівня вашої підготовки. Основна перевага розбірних гантелей у тому, що вони замінюють кілька пар гантелей із фіксованою вагою, даючи змогу ощадити місце.
Переваги:
- Регульована вага.
- Підходять для домашнього використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,5 кг-4шт1,25 кг-8шт1, 75 кг-4 шт. 2 кг-4шт Гриф: 2 шт Замки (Барашки): 4шт |
| Вага | 25 кг |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 40 см |
| Комплектація | 2x12.5кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 420 ₴







