Опис
Пара розбірних гантелей у зручному пластиковому кейсі стане чудовим доповненням домашнього спортивного куточка та дасть змогу тренувати всі групи м'язів. Гантелі з набору важать по 15 кг, кожна й комплектуються однаковим набором дисків. Гриф має довжину 40 см і насічки в місці захоплення, які дають змогу зробити захоплення впевненішим і надійнішим. На кожному диску вказана вага, також диски різної ваги відрізняються за розміром. До набору входить металева сполучна муфта, яка дає змогу зібрати штангу з двох гантелей. Також у комплекті є замки для фіксації дисків на грифі.
Призначення
Комплект розбірних гантелей ідеально підійде для домашніх тренувань. На відміну від гантелей із фіксованою вагою, тут можна регулювати навантаження для різних вправ або залежно від рівня підготовки. Головне, що такого невеликого комплекту вистачить для силових тренувань на різні групи м'язів, водночас він займе мінімум місця завдяки зручному кейсу для зберігання.
Переваги:
- З'єднувальна муфта дає змогу зібрати штангу з двох гантелей.
- Мінімальний крок регулювання ваги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,75 кг-4шт1,5кг-4шт2кг-4шт2,5 кг-4штГриф: 2 шт Замки (Барашки): 4шт |
| Вага | 30 кг |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 40 см |
| Комплектація | 2x15кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 4 105 ₴







