Опис
Щоб відрегулювати вагу на штанзі та навантаження на м'язи під час виконання чергової вправи, варто використовувати якісні диски. Диски від бренда Zelart мають дуже точну вагу та зручну форму, яка дає змогу легко переносити їх на зали, встановлювати на штангу та знімати з неї. У дисках є прорізи, які формують ручки для зручного захоплення інвентарю. Внутрішній діаметр диска становить 51 мм, що відповідає розмірам олімпійського грифа. Виготовлені диски з чавуну та покриті гумою для захисту від корозії та пошкоджень. Прогумовані диски не видають зайвого шуму під час тренування й не пошкоджують підлогове покриття в разі падіння. На кожному диску є маркування, яке вказує на його вагу та дає змогу швидко ідентифікувати спортивний інвентар серед інших.
Призначення
Прогумовані диски ідеально підійдуть для комплектації комерційного тренажерного залу, але також їх можна застосовувати й у домашньому тренажерному залі. Завдяки їх точній вазі ви зможете задати необхідне навантаження своєму тілу. Диски можна встановити на штангу будь-якого типу та розміру. Головне, щоб діаметр посадкової втулки відповідав діаметру отвору в диску. Також із диском можна виконувати вправи на прес, гіперексенція, випади, присідання.
Переваги:
- Дає змогу з високою точністю регулювати вагу на олімпійській штанзі.
- Гумове покриття перешкоджає появі корозії на металі та зменшує шум від використання інвентарю.
- Підходить для комерційних тренажерних залів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Тип | Диски |
| Зовнішній діаметр диска | 230 мм |
| Внутрішній діаметр диска | 51 мм |
| Матеріал | Чавун |
| Призначення | Дають змогу регулювати загальну вагу штанги або гантелі |
| Покриття | Гума |
| Толщина диска | 25 мм |
- Ціна: 893 ₴










