
Бодибар Body Bar Zelart FI-2611-4 вага 4 кг чорний-блакитний
1 362 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-2611-4
Опис
Body Bar вагою 4 кг — ефективний тренувальний снаряд базового рівня, що дає змогу дуже швидко та легко поліпшити координацію рухів, розвинути спритність і витривалість. Для виготовлення бодібара використовується високоміцний метал, який фарбують для більшої корозійної стійкості. Уникнути травм і пошкоджень підлогового покриття дають змогу спеціальні наконечники, які пом'якшують удари та не залишають слідів. Утримувати прямий снаряд дуже легко, він навантажує зап'ясток та забезпечує максимальний комфорт для рук. Вага бодібара рівномірно розподілена по всій довжині.
Призначення
Широкі тренувальні можливості роблять бодибар універсальним снарядом. Він чудово підходить для розминки та ранкової гімнастики, може замінити штангу, допомогти скинути зайві кілограми та поліпшити поставу. Модель підходить чоловікам із початковим рівнем підготовки, більшості жінок і літнім людям.
Переваги:
- Бодибар має збалансовану вагу та м'який вплив на суглоби.
- Дає змогу швидко поліпшити координацію рухів, розвинути спритність і витривалість.
- Безпечніший, ніж штанга або гантелі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Тип | Бодибары |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина: | 123 см |
| Призначення | Виконання силових і фітнес-управ, на розвиток сили, витривалості, гнучкості та тонусу м'язів усього тіла |
| Покриття | Краска |
| Тип | Суцільні |
- Ціна: 1 362 ₴










