
Бодибар Body Bar Zelart FI-2611-5 вага 5 кг чорний-зелений
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-2611-5
Опис
Бодибар (Body Bar) — тренувальний снаряд у формі прямого металевого стрижня з рівномірно розподіленим по всій довжині вагою. Модель виготовлена з високоякісних матеріалів і пофарбована для зручнішого та надійнішого захоплення. Текстурована поверхня не ковзає в руках, що зменшує ризик випадкового падіння й запобігає травмам. По краях на бодибарі розташовані захисні наконечники. Вони дають змогу уникнути пошкоджень підлогового покриття, стін та іншого інвентарю в залі. Також завдяки ширшим наконечникам бодібар зручно зберігати на спеціальних підставках.
Призначення
Обважнена гімнастична палиця призначена для зміцнення м'язів, підвищення витривалості та поліпшення постави. Це універсальний, довговічний і високоефективний снаряд для комерційних залів і домашніх спортивних куточків, що дає змогу тренуватися безпечно та комфортно. Використовується в фітнесі, аеробіці, пілатесі та інших видах фізичної активності, якими можна займатися в групі й індивідуально.
Переваги:
- Не займає багато місця, зручно для домашнього використання.
- Витримує інтенсивну експлуатацію, підходить для комерційних залів.
- Дає змогу виконувати широкий спектр вправ на все тіло.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Тип | Бодибары |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина: | 123 см |
| Призначення | Виконання силових і фітнес-управ, на розвиток сили, витривалості, гнучкості та тонусу м'язів усього тіла |
| Покриття | Краска |
| Тип | Суцільні |
- Ціна: 1 495 ₴









