
Стрічка еластична для фітнесу та йоги Zelart FI-7682-3 блакитний
243 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-7682-3
Опис
Еластична стрічка для фітнесу та йоги від бренда Zelart дає змогу розвивати та зміцнювати м'язи, а також підходить для спортивної реабілітації. Це універсальний інвентар, який можна використовувати, хай де ви будете. Для виготовлення стрічки використовується латекс, який має високу еластичність, міцність і довговічність. Матеріал не просто повертається до колишнього розміру після розтягування — він може безпечно розтягуватися більш ніж удвічі. Гладка текстура латексу дає змогу комфортно займатися спортом і використовувати стрічку для виконання вправ на руки та ноги. Водночас стрічка має невеликі розміри, і її легко брати із собою на тренування. Колір стрічки вказує на рівень її опору.
Призначення
Еластичну стрічку можна використовувати для виконання комплексних вправ на м'язи всього тіла. Наприклад, з нею можна виконувати випади або присідання, які сприятимуть розвитку м'язів ніг. Також можна використовувати стрічку для тяги або відведення ніг убік. Застосовувати гумку можна під час занять фітнесом, пілатесом. Під час реабілітації така стрічка дає змогу плавно нарощувати навантаження і збільшувати амплітуду рухів.
Переваги:
- Підходить для занять фітнесом, підтримання форми та реабілітації після травм.
- Має компактний розмір.
- Виготовлена з латексу, який вирізняється високою міцністю, еластичністю й довговічністю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Довжина | 120 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Тип | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 120 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Призначення | Створює опір під час виконання вправ допомагає покращувати силу гнучкість баланс і рухливість |
| Розміри (ДхШхТ) | 120смx15смx0.55мм |
| Спорт | Фітнес, Йога, диванес, Тренажерний зал, Кросфіт, Баланс, Стретчинг |
| Паковання | Картонна коробка |
| Рівень опору | M-Середній |
- Ціна: 243 ₴









