
Стрічка еластична з петлями для розтягування стрічковий еспандер Elastiband Record FI-5350 сірий-лимонний
368 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-5350
Опис
Elastiband Record FI-5350 — це стрічковий еспандер, виготовлений у яскравому та привабливому кольорі. Еспандер має довжину 75 см і може несуттєво розтягуватися завдяки еластичності тканини, з якої він виготовлений. Стрічка виготовлена з поліестеру та еластану.
Використовувати стрічку можна для розтягування та силових вправ. Цей універсальний виріб має надзвичайно практичний дизайн. У ньому передбачено 8 петель. У петлю протягується рука або нога, це дає змогу зафіксувати позу для розтяжки або створити необхідний вплив на м'яз, щоб вона краще тяжалася.
Призначення
Стрічка невеликої довжини підійде для дітей. Також її можуть використовувати й дорослі. З еспандером з еластичного матеріалу можна виконувати вправи спрямовані на розвиток гнучкості м'язів спину, ніг і рук. Регулярне застосування стрічки позитивно впливає на загальну фізичну підготовку й дає змогу підтримувати м'язи в тонусі.
Використовувати стрічковий еспандер можна в домашніх умовах і в тренажерному залі. Перед силовим тренуванням інвентар допоможе якісно прогріти м'язи. А після неї — створить сприятливі умови для швидкого відновлення.
Переваги:
- Тканинна стрічка приємна до тіла та не перекручується під час тренування.
- Дає змогу розвивати гнучкість м'язів і мобільність суглобів усього тіла.
- Підходить для дітей і дорослих.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Record |
| Довжина | 75 см |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 75 см |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Полиэстер / Эластан |
| Призначення | Поєднує властивості еспандера та стропа для розтяжки силове навантаження з опором контрольована амплітуда рухів |
| Розміри (ДхШ) | 75х4см |
| Спорт | Йога, Художня гімнастика, Спортивна гімнастика, Танці, Хореографія, Фітнес, Пінтас |
- Ціна: 368 ₴










