Опис
Zelart DUAL POWER BAND FI-0911-1 — це двошарова стрічка для підтягувань. Крім двоколірного дизайну стрічка може похвалитися високою міцністю і стійкістю до розривів. Еластичність латексу дає змогу стрічці розтягуватися удвічі й більше без ризику ушкоджень.
Стрічка має стандартний розмір. Довжина не перевищує 2080 мм. Мінімальний рівень жорсткості дає змогу використовувати її для створення легкого навантаження на м'язи. Стрічку можна прийняти в домашніх умовах, тренажерному залі та на вуличних майданчиках.
Призначення
Займатися зі стрічкою можна різними способами. Мінімальне навантаження на суглоби та зв'язки дає змогу застосовувати цей інструмент для відновлювальних тренувань. Із силовою стрічкою вам вдасться швидко пройти курс реабілітації після травми.
Займатися силовими тренуваннями зі стрічкою жорсткістю XXXS стоїть тим людям із початковим рівнем спортивної підготовки. А використовувати її для підтягувань — атлетам із досвідом. Оскільки стрічка компенсує невелику частину навантаження.
Переваги:
- Можна використовувати для лікувальної фізкультури.
- Не шкодить суглобам.
- Висока міцність на розрив.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 27-68кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Особливості | Двошарова |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x6.4x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | XXXS |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 262 ₴










