
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова двошарова Zelart FI-0911-7 DUAL POWER BAND
897 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-0911-7
Опис
Якщо ви новачок у тренажерному залі або вирішили поліпшити свою фізичну форму домашніми тренуваннями, то вам варто використовувати стрічку для підтягувань. Петля виготовлена з латексу та має дуже великий запас міцності. Її можна розтягнути удвічі й навіть більше. Чим більше ви розтягуватимете стрічку, тим вищий буде рівень її опору. Вона створюватиме додаткове навантаження на м'язи або зніматиме її з них.
Петля для підтягувань має форму кільця. Ви можете легко зафіксувати її на перекладині або використовувати вдома, зачепивши за меблі або дверний фіксатор. Її довжина стандартна та становить 2080 мм. Рівень навантаження становить 25-57 кг. Цього досить для атлетів середнього та просунутого рівня, коли йдеться про силові тренування.
Призначення
Стрічку можна використовувати замість додаткових обтяжень для занять удома та в залі. Також цей інвентар може знизити навантаження на м'язи, коли йдеться про підтягування або віджимання на брусах. Для підтягувань петлі такого плану можуть використовувати люди з початковим рівнем підготовки з масою тіла до 80 кг.
Переваги:
- Дає змогу зменшити навантаження на м'язи в підтягуваннях.
- Можна використовувати для силових тренувань на все тіло.
- Висока міцність і стійкість до впливу вологи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 25-57кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Особливості | Двошарова |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x45x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | L |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 897 ₴









