
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова двошарова Zelart FI-0911-8 DUAL POWER BAND
1 291 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-0911-8
Опис
Zelart FI-0911-8 DUAL POWER BAND — це жорстка гумка для підтягувань. Такий інвентар активно застосовують як у тренажерних залах, так і на вуличних майданчиках і навіть удома. Використовувати стрічку можна будь-де, адже вона стійка до впливу вологи.
Петля для підтягувань являє собою кільце, виготовлене з латексу. Латексний виріб має довжину окружності 2080 мм і рівень навантаження 120-175 кг. Така висока жорсткість гумки дає змогу їй легко виштовхувати вгору атлета, який підтягується на перекладині. Причому маса атлета може бути навіть 100 кг і більше.
Стрічка має велику ширину 65 мм — саме вона й дає змогу їй мати таку високу жорсткість.
Призначення
Латексні стрічки для підтягувань мають куди ширший функціонал і можуть використовуватися для силових тренувань. Цей інвентар можна застосовувати для виконання вправ на біцепси та трицепси, м'язи спини та ніг. Виконувати з ним можна тягові та жимові рухи.
Переваги:
- Дає змогу освоїти правильну техніку підтягувань людям із мінімальним рівнем підготовки.
- Підходить для атлетів із великою масою тіла.
- Має високу жорсткість і рівень навантаження до 175 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 120-175кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Особливості | Двошарова |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x64x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | XL |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 1 291 ₴









