
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова Zelart POWER BANDS FI-0889-3 16-39 кг зелений
510 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-0889-3
Опис
Стрічка Zelart POWER BANDS FI-0889-3 має високу міцність і привабливий дизайн. На її поверхні є маркування, яке вказує на рівень жорсткості. Жорсткість стрічки трохи вища від середнього, навантаження від її використання еквівалентне 16-39 кг. Чим більше стрічка буде розтягнута, тим вищим буде навантаження на м'язи в разі виконання тягових і жимових рухів. Якщо ви виконуєте підтягування і використовуєте стрічку, щоб спростити вправу, то все буде з точністю до навпаки. Чим сильніше ви розтягнете стрічку, тим легше буде підтягування.
Призначення
Петля — це універсальні снаряди з фіксованою довжиною окружності 2080 мм. Ви можете виконувати вправи спрямовані на розминку м'язів перед основним навантаженням за допомогою стрічки. Також петлю можна застосовувати для силових вправ на біцепс, трицепс, м'язи ніг і спини. Активно такий аксесуар використовується для відновлення після травм. Він допомагає зміцнити м'язи без шкоди для суглобів.
Переваги:
- Можна використовувати для підтягувань, силових тренувань, реабілітації та розминки.
- Створює навантаження від 16 до 39 кг.
- На поверхні стрічки є маркування, яке вказує на її жорсткість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 16-39кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x29x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | M |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 510 ₴










