
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова Zelart POWER BANDS FI-7695-1 хакі-камуфляж
281 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-7695-1
Опис
Багатьом спортсменам-початківцям із великою зусиль дають підтягування. Але щоб опанувати цей рух із максимально правильною технікою й безпечно для здоров'я, варто використовувати петлю для підтягування Zelart POWER BANDS. Така петля для підтягування має довжину окружності 2080 мм і виготовлена з натурального латексу. Латексна петля може розтягуватися вдвічі без ризику розривів і пошкоджень. Чим більше ви розтягуватимете петлю, тим сильнішим буде її опір і, відповідно, допомога під час підтягування. Гума для підтягування має кільцеву форму, тому її можна легко зафіксувати на турніку та зачепитися за неї ногами для виконання вправи.
Призначення
Використовувати гуму для підтягування можна під час виконання підтягувань як у залі, так і на вуличному майданчику. Крім підтягувань такий інвентар можна використовувати під час віджимання на брусах. У такому разі петля також зніматиме частину навантаження з м'язів рук і компенсуватиме її завдяки своєму опору. Також петлю можна використовувати для збільшення навантаження на м'язи, наприклад, під час присідання або віджимань від підлоги. Це дасть змогу розвинути силу та витривалість м'язів навіть без використання додаткових обтяжень.
Переваги:
- Дає змогу швидше освоїти техніку підтягувань на турніку та віджимань на брусах.
- Можна використовувати для збільшення навантаження на м'язи та стимуляції росту їхньої сили.
- Виготовлена з натурального латексу та має високу міцність на розрив.
Таблиця розмірів
| Товар | Розмір окружності (Довжина x Ширина x Товщина) | Жорсткість | Ступінь навантаження | Опір |
|---|---|---|---|---|
| FI-7695-1 | 2080x13x4,5 мм | XS | Дуже низька | 7-16 кг |
| FI-7695-2 | 2080x21x4,5 мм | S | Низька | 11-29 кг |
| FI-7695-3 | 2080x32x4,5мм | M | Середня | 16-39 кг |
| FI-7695-4 | 2080x45x4,5мм | L | Висока | 25-57 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 7-16кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x13x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | XS |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 281 ₴










