
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова Zelart POWER BANDS FI-3917-G зелений
960 ₴
- Готово до відправки
- Код: FI-3917-G
Опис
Гумова петля для підтягувань Zelart POWER BANDS FI-3917-G має високу жорсткість і підійде для користувачів, які тільки освоюють підтягування. Якщо раніше ви не могли виконати навіть одне повторення на турніку, то зі стрічкою вам вдасться зробити відразу кілька підтягувань.
Петля для підтягувань виготовлена з латексу. Цей інвентар має форму кільця, довжина окружності якого становить 2080 мм. Рівень навантаження становить 100-120 кг. Чим сильніше вам вдасться розтягнути стрічку, тим вищим буде навантаження.
Призначення
Стрічка для підтягувань має дуже широку сферу застосування. Крім використання цього інвентарю безпосередньо під час підтягувань, його можна застосовувати для віджимань на брусах, силових тренувань. У відтискачах на брусах, як і в підтягуваннях, стрічка братиме частину навантаження на себе та полегшуватиме виконання вправи. А ось у силових вправах, як-от віджимання від підлоги, присідання, тяга стрічка навпаки навантажуватиме м'язи. У разі силових тренувань стрічку варто використовувати атлетам середнього та просунутого рівня.
Переваги:
- Створює високе навантаження на м'язи під час виконання силових тренувань.
- Дає змогу освоїти класичні вправи з воркаута.
- Має високу жорсткість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 100-120 кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x45x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | L |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 960 ₴










