Опис
Петля для підтягувань SP-Sport Fitness LINE FI-9584-3 має рівень жорсткості М. Це означає, що вона може створювати навантаження на м'язи еквівалентну дію вантажу вагою від 35 до 50 кг. Рівень навантаження залежить від ступеня розтягування стрічки. Чим більше вона розтягнута, тим вище навантаження.
Матеріал петлі для підтягувань легко справляється з високим навантаженням. Вона виготовлена з латексу. Він не розривається, навіть якщо його розтягнути більш ніж удвічі від первісної довжини. Ширина стрічки становить 21 мм.
Призначення
Стрічка завдовжки 2080 мм легко фіксується на перекладині. Особливо зручно її використовувати завдяки кільцевій формі. Стрічка надійно фіксується на перекладині. Під час виконання підтягувань вона допомагає спортсмену. Опір стрічки дає змогу компенсувати частину ваги спортсмена. Ви можете з набагато меншими зусиллями, ніж без стрічки, виконувати вправу.
Також стрічку можна застосовувати для присідань, тяги, підйомів на біцепс та інших силових вправ.
Переваги:
- Універсальна в застосуванні.
- Має рівень жорсткості М.
- Виконана з міцного та довговічного матеріалу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 35-50 кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x21x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | M |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 598 ₴










