Опис
SP-Sport Fitness LINE FI-9584-4 — це петля для підтягувань, яка компенсує більшу частину навантаження на м'язи. У процесі виконання вправи спортсмену необхідно силою м'язів підіймати себе вгору. Петля виштовхує його, забираючи частину навантаження на себе.
Стрічка для підтягувань має форму кільця. Вона виготовлена з латексу. Це дає змогу їй розтягуватися більш ніж удвічі. Довжина стрічки в нерозтягнутому стані становить 2080 мм. Водночас її ширина становить 32 мм. Петля має рівень навантаження 50-75 кг.
Призначення
Використовувати петлю з рівнем навантаження 50-75 кг можуть новачки. Вона дасть вам змогу зробити не одне повторення в цьому управлінні, навіть якщо раніше ви не могли підтягуватися зовсім. Стрічка виштовхуватиме вас у напрямку перекладини.
Водночас використовувати стрічку для силових тренувань із власною вагою тіла можуть спортсмени з високим рівнем підготовки. Адже, щоб виконати вправу з нею, потрібно подолати чималий опір.
Переваги:
- Високий рівень опору стрічки дасть змогу освоїти підтягування новачкам.
- Виготовлена з міцного та довговічного латексу.
- Зручна форма кільця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 50-75кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x32x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | L |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 814 ₴










