Опис
Гумка для підтягувань SP-Sport Fitness LINE FI-9584-5 допоможе швидко стати гуру підтягувань і зміцнити м'язи. Вона підійде для тих, хто раніше не міг зробити жодного підтягування на перекладині.
Стрічка має рівень опору 100-120 кг. Тобто під час натягу опір стрічки відповідає тиску вантажу масою 100-120 кг. У разі з підтягуваннями стрічка не ускладнює виконання вправи, а навпаки — робить його легшим. Вона фіксується на перекладині, спортсмен упирається на неї ногами. Стрічка виштовхує його, у такий спосіб забираючи частину навантаження на себе.
Призначення
Латексну петлю для підтягувань можуть використовувати спортсмени з великою масою тіла. Це дасть змогу їм легко підняти себе під час виконання підтягувань або віджимань на брусах.
Використовувати стрічку можна для того, щоб ускладнити деякі вправи. Наприклад, присідання, віджимання від підлоги, тягу.
Переваги:
- Має високу жорсткість.
- Дає змогу швидко освоїти техніку підтягувань.
- Можна використовувати для тренувань на вуличних майданчиках, у залі або в домашніх умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 100-120 кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x45x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | XL |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 1 054 ₴










