Опис
Силова стрічка для тренувань UFC POWER BANDS UHA-69168 — це інвентар, який можна використовувати для зміцнення м'язів усього тіла та поліпшення результатів у підтягуваннях на перекладині. Використовувати цей оригінальний спортивний снаряд можна в домашніх умовах, тренажерному залі або на вуличному майданчику.
Стрічка виготовлена з міцного латексу. Матеріал чудово розтягується, забезпечуючи у такий спосіб певний рівень опору. Стрічка має високу жорсткість і маркування "Heavy-3". Вона створює навантаження еквівалентне 40 кг. Стрічка має форму кільця. Її дуже легко можна зафіксувати на перекладині, вона не злетить із неї випадковому.
Призначення
Використовувати стрічку можна під час виконання підтягувань і віджимань на брусах. Це дасть змогу дещо спростити вправи, зняти частину навантаження з м'язів. Так ви зможете зробити більше повторень за підхід і швидше опанувати правильну техніку.
За допомогою петлі можна ускладнювати деякі вправи. З нею можна присідати, віджимати від підлоги, тягу. У такому разі опір стрічки додатково навантажуватиме м'язи.
Переваги:
- Підходить для воркаута, силового та функціонального тренінгу.
- Створює навантаження еквівалентну 40 кг.
- Можна використовувати на вуличних майданчиках і в залі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UFC |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 40кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x45x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | Heavy-3 |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 954 ₴











