
Гантелі розбірні сталеві хромовані 20 кг Sport TA-80002-20 2 шт. по 10 кг хром
2 730 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-80002-20
Опис
Розбірні гантелі укомплектовані дисками округлої форми та мають довжину грифа 40 см. Гриф такої довжини забезпечує комфортне захоплення снаряда. Додатковому комфорту сприяє наявність насічок на ручці. Млинці виготовлені з міцного металу та хромовані для захисту від корозії. Чим більша маса диска, тим більший його діаметр. Однак відрізнити диски різної ваги дає змогу не тільки це, але й зазначену на кожному млинці вагу.
Призначення
Гантелі традиційно використовуються для силових тренувань. Їх можна застосовувати як у тренажерному залі, так і для домашніх тренувань. Загальна вага комплекту становить 20 кг, кожна гантель важить по 10 кг. Вага можна змінювати з мінімальним кроком завдяки різноманітному комплекту дисків. Це дає змогу на початковому рівні встановлювати мінімальну вагу обтяження й поступово нарощувати навантаження. З їхньою допомогою можна виконувати вправи на всі групи м'язів.
Переваги:
- Хромоване покриття для захисту від корозії.
- Розбірні гантелі дають змогу регулювати вагу з мінімальним кроком.
- Оптимальна довжина грифа для зручного захоплення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,75 кг-4шт1,5кг-4шт2кг-4штГриф: 2шт Замки (Барашки): 4шт |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 40 см |
| Комплектація | 2x10кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 730 ₴








