
Гантелі розбірні сталеві хромовані в пластиковому кейсі 2 штуки 20 кг YORK FITNESS TA-80047-20 2 шт. по 10 кг хром
2 972 ₴
- Готово до відправки
- Код: TA-80047-20
Опис
Якщо ви регулярно займаєтеся вдома, то вам варто доповнити спортивний куточок невеликим набором металевих гантелей у компактному пластиковому кейсі. Гантелі з набору важать по 10 кг кожна, всього в наборі 2 такі гантелі. Крім самих гантелей, набір містить також інші елементи, які дають змогу зробити тренування ще різноманітнішими та продуктивнішими. Нарізні замки забезпечують надійну фіксацію млинців на грифі, а сполучна муфта дає змогу зібрати з пари гантелей штангу та виконувати з нею присідання, жим або інші вправи. Набір дисків досить різноманітний і дає змогу точно відрегулювати вагу обтяження.
Призначення
Металеві гантелі набагато компактніші від пластикових і набагато зручніші від гантелей із фіксованою вагою. Вага обтяження можна змінювати з високою точністю, замінюючи водночас відразу кілька пар гантелей із фіксованою вагою. Довжина грифа 35 см, що дуже зручно та забезпечує комфортне захоплення незалежно від розміру руки користувача. Зібраний у кейс набір не займає багато місця, а зручна ручка дає змогу легко транспортувати його.
Переваги:
- Кейс дає змогу компактно зберігати та зручно транспортувати набір.
- З'єднувальна муфта трансформує гантелі в штангу.
- Навантаження можна регулювати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,5 кг-4шт1,25 кг-4шт2,5кг-4шт Гриф: 2 шт Замки (Барашки): 4штКейс |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 35 см |
| Комплектація | 2x10кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 972 ₴







