Опис
SP-Sport TA-8059-10 — це пара гантелей вагою по 5 кг кожна. Вони виготовлені з металу та хромовані для захисту від корозії. Мають ефектний та професійний вигляд. На ручках є насічки, які перешкоджають ковзанню рук і дають змогу тренуватися без спеціальних рукавичок для фітнесу. У наборі є нарізні замки, що гарантують надійну фіксацію млинців на гантелях і гарантують безпеку під час виконання будь-яких вправ. Млинці відрізняються за розміром залежно від ваги, тому їх дуже легко розрізняти. Металева конструкція має великий запас міцності.
Призначення
Гантелі вагою по 5 кг кожна можуть використовувати як жінки, так і чоловіки з різним рівнем підготовки. Вони підійдуть як для виконання класичних силових вправ спортсменами з початковим рівнем підготовки, так і для занять фітнесом у прогресивних атлетів. Гантелі укомплектовані набором дисків по 0,5 кг, 1,25 кг. Металеві гантелі мають мінімальний розмір — у цьому вони вигідно відрізняються на тлі пластикових. А завдяки можливості змінювати вагу вони істотно перевершують гантелі з фіксованою вагою.
Переваги:
- Замінюють кілька пар гантелей із фіксованою вагою.
- Підходять для домашніх тренувань у силовому стилі та фітнесу.
- Компактні розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Вага | 10 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,5 кг-4шт1,25кг-4шт Гриф: 2шт Замки (Барашки): 4шт |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 30 см |
| Комплектація | 2x5кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 827 ₴






