
Гантелі розбірні сталеві хромовані в пластиковому кейсі 2 штуки 15 кг YORK FITNESS TA-80047-15 2 шт. по 7,5 кг хром
2 369 ₴
- Немає в наявності
- Код: TA-80047-15
Опис
YORK FITNESS TA-80047-15 — це набір, що складається з пари гантелей загальною вагою 15 кг. Всі елементи набору поміщаються в компактний пластиковий кейс, який дає змогу зручно зберігати та транспортувати їх. Це чудовий вибір для домашніх тренувань, якщо у вас не так багато вільного місця, щоб встановити штангу та стійки для неї, а також гантельний ряд. Розбірні гантелі займають небагато місця і водночас замінюють кілька пар гантелей із фіксованою вагою.
Крім того, у наборі є сполучна муфта, яка дає змогу зібрати з гантелей штангу невеликого розміру. Ручки гантелей не ковзають у руках і забезпечують надійне захоплення. Диски хромовані та захищені від корозії.
Призначення
Компактного набору загальною вагою 15 кг буде досить для домашніх тренувань усього тіла. Можна виконувати вправи на руки, спину, груди, плечі та навіть ноги. Набір універсальний, він підійде як чоловікам, так і жінкам. Вага обтяження можна регулювати з мінімальним кроком 0,5 кг. Також у наборі є диски по 1,25 кг. Це гарантує можливість точного регулювання ваги обтяження.
Переваги:
- Дають змогу точно підібрати навантаження для кожного типу тренування або вправи.
- Укомплектовані зручним кейсом для зберігання і транспортування.
- З'єднувальна муфта дає змогу зібрати з гантелей штангу.
- Ручки не ковзають у руках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | York Fitness |
| Вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 0,5 кг-4шт1,25кг-8шт Гриф: 2 шт Замки (Барашки): 4штКейс |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 35 см |
| Комплектація | 2x7.5кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 369 ₴







