
Гантелі розбірні сталеві хромовані в пластиковому кейсі 2 штуки 20 кг Zelart TA-9644 2 шт. по 10 кг хром
3 377 ₴
- В наявності
- Код: TA-9644
Опис
Металеві розбірні гантелі можуть замінити відразу кілька гантелей із фіксованою вагою. Вони набагато компактніші від пластикових гантелей і водночас мають більшу міцність. Набір гантелей від бренда Zelart упакований у пластиковий кейс із ручкою. У наборі містяться диски різної ваги, які надають гантелям необхідну масу.
Довжина грифа гантелі становить 35 см. Ручка досить широка, щоб захоплення було зручним незалежно від розміру руки користувача. Насічки запобігають ковзанню рук під час виконання вправ. Щоб диски надійно держалися на грифі, виробник укомплектував гантелі нарізними замками.
Призначення
Гантелі вагою по 10 кг кожна можуть використовуватися для силових тренувань чоловіками. Якщо трохи знизити вагу обтяження, то такі гантелі підійдуть і для жінок. Це чудовий набір для домашніх силових тренувань із можливістю точного регулювання ваги. Мінімальний крок регулювання становить 1,25 кг. Компактний розмір набору дає змогу тренуватися де завгодно, а під час зберігання він не займе багато місця.
Переваги:
- Металеві гантелі мають компактні розміри.
- Пластиковий кейс дає змогу зручно транспортувати набір.
- Укомплектовані дисками різної ваги для зручного регулювання навантаження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelart |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| У комплекті | Диски: 1,25 кг-4шт2,5кг-4шт Гриф: 2шт Замки (Барашки): 4штКейс |
| Тип | Гантелі |
| Тип замка | Нарізний |
| Довжина: | 35 см |
| Комплектація | 2x10кг |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хром |
| Тип | Розбірні |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 3 377 ₴










