
Гума-петля для підтягувань і тренувань стрічка силова двошарова Sport 8037-45 DUAL POWER BAND зелений-сірий
315 ₴
- Немає в наявності
- Код: 8037-45
Опис
Гума-петля для підтягувань DUAL POWER BAND — універсальний спортивний аксесуар для розвитку сили, який являє собою замкнуту еластичну стрічку. Її довжина становить 2080 мм, цього досить для підтягування спортсменам будь-якого зросту. Матеріал петлі дуже міцний і довговічний, він безпечний для шкіри та чинить опір, необхідний для тренування.
У складеному вигляді стрічка має компактний розмір і невелику вагу. Аксесуар легко зберігати та транспортувати, а тренуватися з петлею можна в будь-якому місці. Це чудова альтернатива громіздким тренажерам, що дає змогу розвивати силу в домашніх умовах.
Призначення
Гума петля призначена для розвитку сили та дає змогу виконувати вправи на різні групи м'язів: присідання з опором, жими та тяги для грудних м'язів і спини, згинання рук та інші. Стрічка компенсує частину ваги, даючи спортсменам-початківцям швидше освоїти підтягування. Аксесуар можна використовувати для розтяжок і в реабілітації, для виконання щадних вправ із контрольованими навантаженнями.
Переваги:
- Матеріал безпечний для шкіри та дуже міцний.
- Компенсує частину ваги під час підтягувань.
- Підходить для силових тренувань на м'язи ніг, спини, рук і грудей.
Таблиця розмірів
| Колір | Розмір окружності (Довжина х Ширина х Товщина), мм | Жорсткість | Ступінь навантаження |
|---|---|---|---|
| Червоний | 2080х13х4,5 | XS | Дуже легка |
| Жовтий | 2080х22х4,5 | S | Легка |
| Фіолетовий | 2080х32х4,5 | M | Середня |
| Зелений | 2080х45х4,5 | L | Важка |
| Синій | 2080х65х4,5 | XL | Дуже важка |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SP-Sport |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Термопластичний еластомер (TPE) |
| Навантаження | 23-57кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Особливості | Двошарова |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x45x4.5мм |
| Паковання | Кольорова картонна коробка |
| Рівень опору | L |
| Форма | Кільця |
| Колір | Зелений сірий |
- Ціна: 315 ₴






