Опис
LiveUp SUPER BAND — це силова стрічка, яка призначена для підтягування та тренувань м'язів усього тіла. Стрічка має довжину 2080 мм у нерозтягнутому вигляді. Вона виготовлена з латексу. Цей матеріал дає змогу стрічці розтягуватися майже удвічі. Він міцний і довговічний.
Рівень навантаження стрічки може змінюватися залежно від того, наскільки вона розтягнута. Чим більше стрічка розтягнута, тим вищий опір.
Призначення
Петля дає змогу виконувати безліч вправ. Для підтягувань і віджимань на брусах вона може слугувати інструментом, який забере частину навантаження на себе. Це гарний варіант для новачків, які ще не можуть підняти вагу власного тіла. Стрічка компенсує частину навантаження, і чим його навантаження буде більшим, тим легше буде підтягуватися.
Також стрічку можна використовувати, щоб навантажити м'язи ще більше. Для цього її можна використовувати під час присідань із власною вагою. Вставаючи, ви розтягуватимете стрічку, і навантаження на ноги ростиме. Також активно силова стрічка використовується для закачування м'язів рук і спини.
Переваги:
- Стрічка залежно від рівня навантаження відрізняється за кольором.
- Виготовлена з латексу.
- Підходить для виконання підтягувань, віджимань на брусах і силових тренувань.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LiveUp |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гумові петлі |
| Довжина окружності | 2080 мм |
| Комплектація | 1 шт |
| Матеріал | Латекс |
| Навантаження | 23-57кг |
| Призначення | Допомога в підтягуваннях і віджиманнях, розвиток сили та витривалості м'язів, асист у вправах на турніку та брусах |
| Розміри (ДхШхТ) | 2080x45x4.5мм |
| Тип | Гума петля для підтягування |
| Рівень опору | L |
| Форма | Кільця |
- Ціна: 594 ₴










